Demirdöküm Kartal Kombi Petek Temizliği

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
İlaçlı petek temizleme

Tıkanan, zamanla tortuların birikmesi ile düzgün su akışını sağlayamayan petekleriniz hem ilaçlı hemde petek temizleme makinası ile temizlenir. Kesintisiz Demirdöküm kombi petek temizleme servisi hizmetlerimizle kış öncesi yapılması gereken bakımlarda arı gibi çalışarak müşterilerimizin sorunsuz bir kış geçirmesi için profesyonel imkânlarımızı seferber etmekteyiz.

İlaçlı Radyatör ve Petek Temizleme

Verdiğimiz hizmetlerimizde en önemli özellikleri arasında ise garantili çalışmalar olması özelliği bulunmakta, gönül rahatlığı ile cihazınızı emin ellere teslim ettiğinizi düşünerek seçiminizi firmamızdan yana kullanabileceksiniz. Tüm Demirdöküm markasında bulunan kombileriniz için kaliteli hizmetler verebilmekte, profesyonel hizmetlerimizi güler yüzlü teknik ekiplerimizle her an ulaşılabilirlik katarak sunmaktayız.

Kartal Demirdöküm radyatör temizleme

Demirdöküm kombi kart tamiri, Akış şalteri, Demirdöküm sensör, Ntc, Demirdöküm kombi petek temizliği, Demirdöküm eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Demirdöküm Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Demirdöküm klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Demirdöküm fan motoru, Demirdöküm sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.