Demirdöküm Kartal kombi servisi

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
Kartal Demirdöküm kombi servisi

24 saat Demirdöküm Kartal kombi servisi. Demirdöküm kombi bakımında ekiplerimiz ilk olarak cihazınızın var olan verimini kontrol ederek ve size yapılacak işlemler hakkında gerekli bilgiler vererek çalışmalarına başlayacaktır. Cihazınızın kapağı açılmadan ilk olarak sıcak su ve kaloriferde çalışıp çalışmadığı kesinlikle kontrol edilir.

Kusursuz ve Hızlı Demirdöküm teknik servis

Kartal Demirdöküm kombi servisi personeli tarafından kapağı açılan cihazınızda öncelikli iş ise arıza durumlarının kontrolüdür. Arızaların onarımı daha büyük hasarlar oluşturmasına fırsat verilmeden yapıldıktan sonra cihazınızın her parçası tek tek elden geçirilerek bakım işlemi tamamlanır. Ama işlem bu defa da tamamlanmış olmaz. Kombinizi çalıştırarak yüksek verim oluşturduğu kontrol edilir. Ve bu şekilde çalışır halde size teslim edilir.

Kartal Demirdöküm teknik servis

Demirdöküm kombi kart tamiri, Akış şalteri, Demirdöküm sensör, Ntc, Demirdöküm kombi petek temizliği, Demirdöküm eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Demirdöküm Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Demirdöküm klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Demirdöküm fan motoru, Demirdöküm sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.